Spamownik

108 komentarzy:

 1. Przepraszam za spam. To mój pierwszy blog, dopiero zaczynam. Będzie mi miło, jeśli zajrzysz :)

  Życie. Takie samotne. Takie skomplikowane. Takie niesprawiedliwe. Na każdym kroku samo sobie grozi śmiercią. Dlaczego to akurat my mamy odpowiadać za błędy przeszłości? Dlaczego to właśnie nam wali się cały świat przez jedno wydarzenie, które nas nie dotyczy? Prawda wyjdzie na jaw. Musi. I zrobi to z okrutna satysfakcją.
  http://boundlessly-myownstory.blogspot.com/
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisk opon, dźwięk gniecionego metalu i tłuczonego szkła..
  Tak zaczyna się historia młodego mężczyzny, który w wypadku samochodowym traci swoją ukochaną żonę.
  Zostaje sam z pięcioletnią córką Mią, dręczony wyrzutami sumienia i obwyniający się za stratę Emmelie, Matt popada w ciężką depresję.
  Za sprawą matki kontaktuje się z młodą psycholog. Czy dziewczynie uda się podnieść mężczyznę z pogłębiającej się choroby? Czy Matt na nowo zacznie żyć?

  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com/
  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam i zapraszam:
  http://lost-in-their-own-feelings.blogspot.com/
  Vanessa (Nina Dobrev) jest samotną wampirzycą. Nie wie, że istnieją inni, tacy jak ona. Pewnego razu poznaje dwóch wilkołaków - Zayna (Zayn Malik) i Logana (Logan Lerman). Czy z którymś z ich połączy ją coś więcej niż tylko znajomość?
  * * *
  Po przeczytaniu proszę o opinie w komentarzu :) To wam zajmuje sekundkę, a mi daje ogromna motywację do dalszego pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trójka przyjaciół
  Ich spokojne życie zostaje przerwane, kiedy pojawia się ON
  Wszystko jest bardziej skomplikowane, niż im się wydaje
  Wystawieni na ciężką próbę
  Zaczynają się kłótnie
  Łzy
  Nienawiść
  Miłość, która może zniszczyć wszystko...
  Czy ich przyjaźń przetrwa?
  Zwycięży miłość czy przyjaźń?
  Zapraszam!xx http://loveeorfriendship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam! :)

  "~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

  Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

  Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Scarlett przeprowadza się po śmierci ojca do Londynu. Idzie do nowej szkoły i tam poznaje Luke'a. Jeszcze nie wie, że on jest przyjacielem Harry'ego - chłopaka, który od ponad roku jej szuka. Powód? Chce zemsty... Zabicie jej ojca mu nie wystarczała, planował już ją od czasu poszukiwań. Wymyślił, że przebierze się za Marcela, kujona z innej szkoły. Wszystko po to, by się do niej zbliżyć. Po drodze Scerlett odkrywa różne zagadki z przeszłości rodziny. Już pierwszego dnia w szkole zauważa, że nic nie będzie tak jak chciała i, że jej życie nigdy nie będzie takie jak dawniej...
  disguise-fanfiction.blogspot.com

  _________________________

  Za każdy komentarz będę niezmiernie wdzięczna :)

  Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Szukasz odpowiedniej osoby do zrobienia zwiastunu na Twojego bloga?
  Znajdziesz nas na Wilczy Zwiastunach!

  wolf-trailers.blogspot.com

  Jeśli umiesz tworzyć zwiastuny i chciałabyś/chciałbyś do nas dołączyć...
  Zapraszamy! Nabór otwarty!
  ~Ulotna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszamy na spis blogów: http://blogo-spis.blogspot.com/ :-)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Zwiastunownia Double Nik
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/?m=1
  +
  Nabór otwarty.
  Jeśli umiesz robisz zwiastuny zgłoś się.
  Więcej informacji na blogu.⬆

  OdpowiedzUsuń
 11. http://cieszymordkaa.blogspot.com/


  *zapraszam na konkurs
  wiecej tutaj :
  http://nika-is-here.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. [SPAM]

  http://d-l-m-l-ff.blogspot.com/

  Stosunki między siostrami Field, nigdy nie były dobre, jednak znacznie się pogorszyły, gdy Deborah przygotowała się do ślubu, nie wtajemniczając w to Valerie. Od samego spotkania Harrego, między młodszą dziewczyną a chłopakiem, rodzi się pewnego rodzaju uczucie, ale czy to nie tylko zemsta, stworzona przez Val na Debby?

  OdpowiedzUsuń
 14. Serdecznie zapraszam ♥

  1. "Wiesz jak to jest stracić bliskie dla ciebie osoby? Jak to jest mieć na sumieniu większość tego świata? Bo ja wiem. Straciłem ojca, a teraz zacząłem tracić także JĄ...
  Najgorsze jest to, że tak naprawdę, od samego początku nie wiedziałem kim jestem. Żyłem w ciągłym kłamstwie, które powoli odkrywało światło dzienne.
  Ktoś kiedyś wspomniał mi, że to przeze mnie istnieje zło na tym świecie. I ta osoba miała całkowitą rację.
  Bo właśnie przez to, że żyję... sprowadziło na wszystkich zagładę.

  Jestem Niall Horan... A oto moja historia..."

  http://gifts-of-the-angel-city-of-secrets.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 16. Witaj.
  Chciałabym Cię zaprosić na swoje opowiadanie, które dopiero rozpoczynam. Mam nadzieję, że pojawisz się, a mój tekst sam siebie obroni. Jedyne co mogę powiedzieć od siebie to, to że historia nie jest tak banalna jak mogłaby się wydawać.
  Pozdrawiam,
  http://but-i-still-dont-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. niewierne-uczucia.blogspot.com  Claudie jest zwykłą, przeciętną nastolatką z takimi problemami co każdy. Kiedy jej nudne życie zaczyna kręcić się wokół jej sławnego brata i jego kolegów z zespołu nic nie jest już takie samo. Dziewczyna zakochuje się. Sprawy zaczynają się komplikować i nic nie idzie po jej myśli. Kim tak naprawdę jest Harry i czy jego zamiary są prawdziwe? Kim jest Louis? Czy naprawdę jest tak wesoły i cieszy się z każdej chwili? Dziewczynie wydaje się, że jest oszukiwana. Dlatego w Sylwestra wypowiada życzenie, które przewraca jej życie o trzysta sześćdziesiąt stopni. Claudie zmienia się. Jej więź z przyjacielem jest wyjątkowa. Zayn odkrywa, że Claudie zaczyna mu imponować. Czy Ashley jest wierną przyjaciółką? Dziewczyna rzuca studia. Czy ludzie się zmieniają? Czy tajemnicze zachowanie Liam'a wpłynie na ich przyjaźń? Czy Zayn rzeczywiście jest zarozumiałaym i aroganckim dupkiem? A może to miano powinniśmy przypisać Harry'emu? Jaki związek ma Perrie z tą historią? Co z Brendą? Hey! Pamiętacie jeszcze Megan? Czy słuch o niej na dobre zaginął? Co na to wszystko Niall, i rodzina Horanów? Dla tej dziewczyny los nie jest łaskawy. Kim jest przystojny i tajemniczy Diego? Czy rozłąka i wszelkie przeciwieństwa mogą zmienić człowieka? Kim jest Valerie i jej koleżanka? Czy można kochać jednocześnie dwie osoby? Jaką rolę odgrywa śmierć w tej historii?

  OdpowiedzUsuń
 18. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. http://zmiananalapsze.blogspot.com/ zapraszam do siebie :**

  OdpowiedzUsuń
 20. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  Zapraszam serdelecznie :>

  OdpowiedzUsuń

 21. Cześć! Zapraszam na moje opowiadanie!
  ,,Winter to spokojna, nastoletnia dziewczyna, która w ciągu swojego krótkiego życia zdążyła zaznać niemalże piekła. Miała żyć w strachu do końca swoich dni, bez miłości, bez wsparcia. Całkiem sama.
  Lecz wszystko zmienia się pewnego dnia, gdy na swojej drodze, w dziwnych okolicznościach poznaje chłopaka, który ma zmienić jej życie. Który ma pokazać jej prawdziwe szczęście. Który ma obdarzyć ją niewyobrażalnie wielką miłością. Ale czy wszystko się ułoży?"
  winter-land-story.blogspot.com
  Zwiastun : https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&v=nsBLH5wy91k&x-yt-ts=1422579428

  OdpowiedzUsuń
 22. Szesnastoletnia Breeze Jones odnajduje tajemniczą księgę, zaraz po tym zaczynają się dziać w okół niej dziwne rzeczy. Wkrótce będzie musiała uciekać za zbrodnie której nie popełniła.
  http://demony-13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Przepraszam za spam, aniołku :( x

  " Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety ,a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?


  Zapraszam
  Tutaj Link http://fatff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam shawty.
  Życie to gra, pamiętasz?
  Teraz też jesteś w grze, ale tym razem to ja rozdaje karty. Grasz według moich zasad, tym razem role się odwróciły. Budynek ma 5 poziomów, na każdym z nich czeka ciebie coś innego.Obserwuje, każdy twój ruch i muszę przyznać, że jak narazie jestem pod wrażeniem twojej odwagi. Tak, wszędzie są kamery, nie ukryjesz się przede mną. Niedługo zobaczysz co to jest strach i walka o życie. Będziesz dostawała zadania, każde ukończone zadanie to nagroda, a nieukończone to śmierć przypadkowej osoby, która umrze przez ciebie. Każdy sprzeciw i odmowa wykonania zadania grozi karą, którą odczujesz tylko Ty. Postaram się abyś cierpiała tak, jak ja, kiedy odebrałaś mi wszystko co miałem i kochałem.
  Będziesz jeszcze mnie błagała o śmierć.
  Czas zacząć zabawę księżniczko.
  http://thisisbrutalgame.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam na rozdział, jeśli masz ochotę :-)
  http://no-control-niall-horan.blogspot.com/?m=1

  Ann Horan

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam na nowy Blogowy Kącik Krytyki. Potrzebujesz recenzji, chcesz wiedzieć co powinnaś/eś zmienić w swoim blogu? Koniecznie zajrzyj do nas. http://blogowy-kacik-krytyki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Witaj! :)
  Jeśli potrzebujesz zwiastuna na swojego bloga to serdecznie zapraszam tutaj. c;
  dolina-zwiastunow.blogspot.com
  Postaramy się sprostać wszystkim Twoim wymaganiom. :*
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 28. Nastoletnia Naomi Campel jest wychowywana przez babcie. Dziewczyna by pomóc babci pracuje jako kelnerka w jednej z kawiarni, jednak znana jest z czegoś innego. Pewnego dnia dostaje propozycje, czy ją wykorzysta?
  http://find-fannfic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam na nowy rozdział
  http://you--will-always-be-in-my-heart.blogspot.com/
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. hej, zapraszam na nowy rozdział na http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/ ~Van

  OdpowiedzUsuń
 31. [SPAM]
  Hej, Chciałam cię zaprosić serdecznie na mojego nowego bloga. :D

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby sie wydawać, a tajemnicze listy, które nasdyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.


  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''

  Blog dostępny na :
  1. http://www.wattpad.com/story/30931800
  2. http://lowca-samobojcow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam do nowego katalogu blogowego Miasto Blogów.
  Po zgłoszeniu twój blog znajdzie się na stronie głównej naszego bloga! Czy można sobie wymarzyć lepszą reklamę?

  Zapraszam serdecznie, Implicitum ♣
  http://miasto-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. [ SPAM ]

  Zapraszam do otwartego Koszyka Blogów, przyjmuję zarówno opowiadania, jak i katalogi, ocenialnie i bety :)

  www.koszyk-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Hej! Wiem, że to kolejna wiadomość w SPAM'ie i na pewno każdemu zależy na tym, abyś weszła do niego na bloga. Niestety nie będę oryginalna i proszę o to samo. Jednak myślę, że moja historia mogła by ci się spodobać. Jest również o JB, lecz to pierwsze opowiadanie DARK o nim . Nie przeciągając dłużej >>> Opowiadanie mówi o dwóch gangach (tak. niby oklepane, ale wyróżnia się. zaufaj mi). W jednym jest nasza bohaterka Madison, a w drugim nikt inny jak Justin. Oboje jako gangsterzy planują się pokonać. Jednak na drodze stanie im kolejny gang, który był wrogiem Justin'a grupy. Bieber myślał, że się ich pozbył, ale oni powrócili. Zaproponowali chłopakowi układ. Pozbycie się Madison i jej grupy. Niestety dla Justin'a zacznie to być coraz trudniejsze. Gdy już zacznie przyznawać się do swych uczuć względem pewnej osoby, ta wbije mu nóż w plecy. Jak rozegra się ta walka? Co będzie ze związkiem Justin'a? Jeśli chcesz się dowiedzieć, zapraszam cię do siebie. Ostatnio bardzo mało osób wchodzi. Planuję jednak na nowo ożywić tą historię. :) Zapraszam :d

  Justin Bieber Dark
  justin-dark-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszam x
  http://xmylittleworldxwer.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 37. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/
  Zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=NKirP0HQGDE

  OdpowiedzUsuń
 38. Przepraszam za spam
  Szłam parkiem kiedy usłyszałam że ktoś za mną idzie przyspieszyłam a po chwili już biegłam, wyszłam z parku i biegłam chodnikiem poślizgnęłam się na chodniku poczułam jak ktoś mnie złapał i przyciągnął do siebie, usłyszałam przejeżdżające auto, ( zawdzięczam temu komuś życie ). Spojrzałam się w górę i zobaczyłam zielone tęczówki które mnie oczarowały, mężczyzna puścił mnie i odszedł....

  http://sweetlittlegirlsadventure.blogspot.com/

  Zapraszam na nowego bloga dopiero zaczynam :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Bardzo serdecznie zapraszam na nowy rozdział :)

  http://you--will-always-be-in-my-heart.blogspot.com/

  Mam nadzieję , że wpadniesz

  OdpowiedzUsuń
 40. Twój blog został właśnie dodany do Katalogowego Świata !
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Cała sztuka polega na właściwej interpretacji nielicznych faktów.
  http://skrytarewolucja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Przeszłość to wielkie słowo. Ukrywa się w nim tyle wspomnień, tyle uczuć, tyle wydarzeń, które wolelibyśmy zapomnieć, by nigdy więcej nas nie raniły.
  Lena Ambroziewicz to osiemnastolatka, która z całych sił próbuje uciec od przeszłości. Jej pragnienia mogą stać się jawą, gdy nastolatka wyrusza do Londynu. Los nie będzie jej przyjacielem, lecz nowo poznane osoby mogą się nimi stać.
  Czy dziewczyna odkryje przed nimi całą prawdę? A może będzie kontynuowała swój bieg samotnie? I czy w końcu uda jej się uciec od przeszłości?

  blog: http://escapefrom-thepast.blogspot.com/
  zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=z-teEPxFIko

  Serdecznie zapraszam,
  Ginger Curls

  OdpowiedzUsuń
 44. Scarlett nigdy nie miała łatwego życia. Straciła rodziców, gdy była małą dziewczynką. Pozostał jej tylko brat, który nie interesuje się niczym oprócz swojego wirtualnego świata. Mimo, że grozi mu wielkie niebezpieczeństwo wydaje się, że tak naprawdę nie jest to dla niego ważne. Robi się coraz groźniej, aż wkońcu chłopak prosi blondynkę, aby zaprzyjaźniła się z Luke'iem - ostatnią osobą, która zdoła im pomóc. Jednak nie wszystko jest takie łatwe jak się wydaje. Scarlett zaczyna czuć coś do chłopaka i nie potrafi się przed tym obronić. Z czasem zaczyna martwić się nie tylko o swoje życie, ale także i o jego. 'Dopóki się nie zakochasz jesteś w stanie przeżyć.'

  http://scar-never-fade.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. http://you--will-always-be-in-my-heart.blogspot.com/
  Zapraszamy na nowy rozdział

  OdpowiedzUsuń
 46. „Pamiętam wszystko co się wtedy stało. To było jak jeden lodowaty powiew wiatru. W jednej sekundzie straciłam wszystko, co tak naprawdę się dla mnie liczyło. I to wszystko tylko i wyłącznie moja wina. To ja naraziłam ich wszystkich na niebezpieczeństwo i to przeze mnie teraz ich nie ma. Jak mam to naprawić?” - osiemnastoletnia Gabriella podjęła decyzję, która zmieniła jej życie na zawsze. Dlaczego to wszystko potoczyło się właśnie w tym kierunku? Dlaczego tak wielu osobom ze świata magii zależy na Gabrielli? Kim jest Louis i co ma wspólnego z Bri? Czy Victoria pomoże przyjaciółce?

  Zapraszam ---> http://my-magic-world-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam na Spis Blogów na blogspocie, a mianowicie Katalog Euforia (http://katalog-euforia.blogspot.com/).
  Dołącz do nas!

  Pozdrawiam, Alexx ;3

  OdpowiedzUsuń
 49. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections
  ZWIASTUN: klik

  OdpowiedzUsuń
 50. http://all-the-devils.blogspot.com/

  Sophia jako małe dziecko straciła oboje rodziców, i została oddana na wychowanie do surowych dziadków. Tym większą dla niej ulgą było, gdy okazało się, że spokojnie może przeprowadzić się dawnego domu jej matki i ojca.
  Istnieje w tym jednak mały haczyk - dziewczyna będzie dzieliła posiadłość z aroganckim Louis'em Tomlinson'em, znanym w całej Wielkiej Brytanii tatuażystą.
  Połączy ich niepohamowane pożądanie, jednak tajemnice ukryte przed latami, mogą zniszczyć dosłownie wszystko...

  Zapraszam serdecznie na nowe fanfiction o Louis'ie x Ily!

  OdpowiedzUsuń
 51. thinking-about-us-ff.blogspot.com

  W dzieciństwie zapewniano nas, że możemy mieć wszystko i byliśmy tego pewni. Potem świat nas zdeptał i uświadomił, że nie możemy mieć jednego. Uczuć.
  Hearts of glass.

  OdpowiedzUsuń
 52. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Hej! U mnie nowy rozdział więc serdecznie zapraszam!:)
  http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Jestem zdania, że tekst powinien się sam obronić, dlatego zapraszam Cię na przeczytanie mojego nowego opowiadania.
  Oto link: http://szaro-granatowy.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 55. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.

  only-one-is-brave.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Księżniczka i łobuz z koroną
  http://ksiezniczka-i-lobuz-z-korona.blogspot.com/

  Na początku chciałabym powiedzieć, że jest to mój pierwszy blog i dopiero zaczynam swoją przygodę z pisaniem :).
  Lena, niby szkolna gwiazdka, najgorętsza laska i wzór dla wszystkich dziewczyn, jednak to tylko maska. Tak naprawdę z żadnym chłopakiem nie jest ''blisko'', rozkochuje ich w sobie, bierze, co może i zostawia. Wreszcie spotyka Jego. ''Znów to samo i do następnego'' - myśli. Ale coś się zmienia, spotyka osobę, która uświadamia jej, że tak nie można. Ma wyrzuty sumienia, wstydzi się tego, co robiła. Postanawia skończyć tą znajomość i zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Niestety, od przeszłości nie da się uciec.
  Zapraszam do lektury !
  Przepraszam za SPAM.

  OdpowiedzUsuń
 57. http://you-fuck-off-from-my-life.blogspot.com/?m=1
  Miłość, strach, niebezpieczeństwo.
  Pogrążeni w miłości co chwilę ocierają się o śmierć.

  OdpowiedzUsuń
 58. http://wspomnienia-z-wakacji.blogspot.com/

  Drogi Pamiętniku!
  Dzisiaj oficjalnie skończyły mi się wakacje. Powoli trzeba zacząć myśleć o szkole... Zaraz matura, a ja nie czuje się odpowiednio przygotowana. Na szczęście moi nowi przyjaciele pomyśleli o tym wcześniej. Teraz będziemy spędzać czas na zakuwaniu matmy.
  Chciałabym móc cofnąć czas do początku wakacji. Wtedy wszystko wydawało się takie proste. No, może nie wszystko, ale znaczna większość. Miałam kochanego chłopaka i przyjaciela, a no i pamiętnik. To właśnie przez niego moje życie skomplikowało się...bardziej niż zwykle. A teraz mam miłość życia, przyjaciela, pamiętnik i najlepszą na świecie przyjaciółkę.
  I pomyśleć, że to wszystko by się nie stało gdybym pewnego dnia nie zgubiła tego jakże ważnego dla mnie notesiku. Nie mogę się powstrzymać, muszę przeczytać tą historię jeszcze raz...

  A wszystko zaczęło się upalnego dnia w pierwszym tygodniu wakacji...

  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Hej, hej. Chciałam Cię zaprosić na mojego nowego bloga

  Oto skrót fabuły:
  Jeżeli rodzice nigdy nie pilnowali twojego dziewictwa poprzez comiesięczne wizyty u ginekologa, to nie wiesz co przeżyła Kathleen. Dziewczyna zawsze była wychowywana w sztywnej i surowej atmosferze. Łatka "nadopiekuńczych" rodziców, to zbyt mało aby określić państwo Needle. Zawsze mówili co ich córka ma robić, mówić i ubierać. O kontaktach z facetami, kiedy nie miała jeszcze dwudziestu lat, mogła tylko marzyć. Katheleen zawsze uważała, że we wszystkich domach jest tak jak u niej. Dopóki nie poznała rodziny Zayna. Mimo problemów z ojcem chłopaka, to bardzo się kochali. Może Kathleen nie była zbyt urodziwa, ale oczarowała Zayna. Jednakże chłopak nie wiedział co ona ma w sobie. Być może jej fatalne próby podrywu zadziałały na Malika?

  Mam nadzieję, że zajrzysz, a może nawet zostaniesz na dłużej http://beige-roses-for-you.blogspot.com/

  Przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Hej :) Serdecznie zapraszam na 5 rozdział, który pojawił się na moim blogu.
  http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  +Jeśli chcesz być informowana o nowych rozdziałach odwiedź zakładkę 'informowani'.

  OdpowiedzUsuń
 62. Madhouse...Nannine będąca w ośrodku psychiatrycznym przeżywa traumę po matce.
  Harry będący na wolności planuje kolejne skoki. Poznaje słodką, niewinną dziewczynę dla której gotów jest odwrócić swoje życie do góry nogami.
  http://madhouse-fanfiction-hs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Serdecznie zapraszam na
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/

  i na :
  http://you--will-always-be-in-my-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Hej , zapraszamy na nasze nowe opowiadanie --> http://hope-for-a-new-life-harry-styles.blogspot.com/ <-- z 1D w roli głównej.
  Czy Harry pozbiera się po utracie ukochanej?
  Czy spotka kogoś na swojej drodze?
  Czy będzie mu dane żyć długo i szczęśliwie?

  Tego wszystkiego dowiecie się czytając nasz blog.

  Zapraszamy

  ~Car and Tori

  OdpowiedzUsuń
 65. Wyobraź sobie, że prowadzisz w miarę spokojne, normalne życie wśród majętnych ludzi. W prawdzie nic Ci nie przeszkadza oprócz jednej rzeczy... wciąż jesteś dziewicą. Próbujesz udowodnić sobie, że wcale nie musi tak być, a znalezienie sobie chłopaka w klubie to kwestia tylko jednego wieczora. Jednak w drodze do klubu spotyka Cię przeszkoda. Bandyci. Z opresji ratuje Cię chłopak, jednak dziwnie znika, a jego tożsamość pozostaje dla Ciebie nieznana. Historia jak z bajki , a może kicz? Twój charakter nie pozwala Ci jednak spocząć na laurach, a Ty wreszcie docierasz na miejsce. Spotykasz tam przystojnego bruneta, który jest odpowiednią partią aby stracić dziewictwo. Stawia Tobie drinka, a Ty jesteś wręcz wniebowzięta. Nie pomyślałaś jednak, że jak na jedno spotkanie za bardzo mu ufasz...
  Co jeśli obudzisz się w nieznanym miejscu?
  Co jeśli będziesz z tym zupełnie sama?
  Co jeśli będziesz tęsknić za dawnym życiem?
  Co jeśli ktoś Cię skrzywdzi?
  A CO JEŚLI SIĘ ZAKOCHASZ?

  Serdecznie zapraszam na swojego bloga o Harrym :) http://under-the-key.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. [spam]

  Serdecznie zapraszam, do zapisywania się ! <3

  www.koszyk-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. [SPAM]
  Sehun ma sposób na zapomnienie, odcięcia się od rzeczywistości. Dąży do autodestrukcji – rozkłada się moralnie. Ideologią, która trzyma go przy życiu jest zadawanie sobie bólu, który zbywa jego świadomość cienką granicą gorączki i osamotnienia.

  http://not-about-angels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. http://sick-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Po prostu zajrzyj !
  http://ksiezniczka-i-lobuz-z-korona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. http://love-lives-in-music.blogspot.com/
  Trzy dziewczyny, trzy różne światy, trzech chłopców... Nicole, Angelica, Sophie... Niall, Zayn i Harry... Co ich połączy? Każdy z nich ma swoją, wyjątkową historię, lecz wszyscy zostali wysłani do szkoły z internatem. Czy odnajdą się w tamtym świecie? Co zgotuje im los? Czy dwa odmienne charaktery znajdą wspólną ścieżkę? Co stanie im na przeszkodzie? A może odnajdą tą jedyną prawdziwą miłość? Czy są gotowi do wyrzeczeń związanych z podążaniem za marzeniami?

  OdpowiedzUsuń
 73. W pogoni za pieniędzmi tracimy cenny czas. W pogoni za karierą tracimy bliskich. Natomiast w pogoni za szczęściem zatracamy samych siebie. Pragnąc radości, Natasha i Justin pokonywali wszelkie trudy życia na ulicy, walkę z narkotykowym nałogiem i najczarniejszą stronę prostytucji. Pętla smutków zaciskała się jednak z każdym dniem i z każdym ściągała ich na dno.
  http://18th-street-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. Rosalie Evans była wychowywana przez babcię. Nie miała nikogo oprócz niej, przez co dzisiaj boi się ludzi. Jednak stara się zwalczać fobię dla swojej pasji. Fotografia to jedyna rzecz, która daje jej szczęście i nadzieję na normalne życie.
  Zayn Malik nie ma innego wyjścia. Nie wytrzymuje już tej presji. Sława go wykańcza. Aby do reszty nie zniszczyć swojego życia, musi zrezygnować z kariery. Musi zacząć wszystko od nowa.
  Co się stanie, kiedy ich losy się połączą?
  Czy fani wybaczą Malikowi odejście z One Direction?
  Czy Rosalie nauczy się normalnie żyć wśród ludzi?
  Mystery

  http://staywithme-sweetie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. https://www.youtube.com/watch?v=p26WQJPk7cs

  OdpowiedzUsuń
 76. Hej <3

  Serdecznie zapraszam na nowy rozdział
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/
  Mam nadzieję , że się spodoba .
  Jeszcze raz zapraszam
  Van <3

  OdpowiedzUsuń
 77. Zapraszam do czytania mojego fan fiction z Louisem Tomlinsonem http://funfictionlouistomlinson.blogspot.com

  Stephanie prowadzi zwyczajne życie ze zwyczajnymi problemami młodej kobiety.
  Aż do czasu niefortunnego dnia, który od samego początku nie zapowiada niczego dobrego.
  Wydarzenia, które będą miały miejsce odmienią jej życie na zawsze.
  Kim okaże się mężczyzna spotkany w lesie?
  Jaką na prawdę skrywa tajemnice?
  I dlaczego wszystko wskazuje na to, że świat ma się niebawem skończyć...
  Lecz tylko dla niej?
  A końcem jest sama śmierć.
  Lecz nie ona jest najgorszym scenariuszem.

  OdpowiedzUsuń
 78. Serdecznie zapraszam na nowe fanfiction 'Upadek Anioła'.

  http://upadek-aniola-ff.blogspot.com/

  Nie mamy wpływu na to, jak potoczy się nasze życie. Jedni przez całe życie toną w wszechogarniającym bogactwie, inni umierają nie osiągając niczego. Harry z pozoru miał wszystko; wspaniałych fanów, pieniądze, ukochaną dziewczynę. Jednak jeden nieprzemyślany krok sprawił, że został całkowicie sam. Czy Margot pomoże mu odzyskać dawne życie?

  link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=haAqTn7q3O0

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 79. On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?


  Serdecznie zapraszam:
  youaremypoison-jbff.blogspot.com

  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 80. Dwójka kochających się na wzajem ludzi przeżyje w swoim życiu coś strasznego. Wypadek. Jak się okazało wszystko było dobrze, lecz tylko z nim. Ona straciła pamięć. A co okazało się jeszcze dziwniejsze, że tylko nie pamiętała jego. Lekarze nie dawali żadnych szans poprawy. On był załamany. Jego przyjaciele, fani starali się jak mogli, by pomóc chłopakowi. Niestety, jemu pomóc może tylko ona.
  Jego życie jeszcze bardziej się pogorszy, kiedy dowie się, że na jej drodze pojawił się ktoś inny.

  Zapraszam :*
  http://loved-you-first-niall-ff.blogspot.com/

  Pozdrawiam! <3

  OdpowiedzUsuń
 81. Zapraszam do zgłaszania się!
  http://s-katalog.blogspot.com
  ZAPRASZAM!

  OdpowiedzUsuń
 82. [SPAM]

  Nie miała łatwego dzieciństwa, jednak pomógł jej przyjaciel (Louis Tomlinson). Zapewnił dach nad głową oraz prace. Po paru miesiącach zakochali się w sobie. Cudowne chwile i namiętna miłość, w końcu oświadczyny. Wszystko zaczęło się układać, jednak dziewczyna skrywała przed chłopakiem pewien sekret. Była striptizerką. Pewnej nocy spotkała przystojnego i sławnego fotografa (Harry Styles) jednak sława nie jest jego cechą charakterystyczną. Jest on flirciarzem, a kobiety traktuje jak zabawki. Któregoś dnia Harry proponuje Rose (Lily Collins) sesję. Jednak na niej się nie zakończy. Fotograf namiesza dziewczynie w życiu. Najpierw wciągnie ją w swoje brudne życie, a następnie rozkocha ją do szaleństwa. Co wybierze dziewczyna ? Spokojne życie z Louisem czy namiętną miłość z Harrym ?
  Czytaj :

  http://passionatelove-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 84. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.
  Nie wie, że sama skrywa w sobie potężną tajemnicę.


  KApitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  OdpowiedzUsuń
 85. Hej, Nominowałam cię do LBA.
  Więcej tutaj –http://sweetlittlegirlsadventure.blogspot.com/p/liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń

 86. http://life-after-death-is-not-the-end.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 87. http://imaginy1dlm.blogspot.com/ Zapraszamy! Ciekawe opowiadania o One Direction i Little Mix!

  OdpowiedzUsuń
 88. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 89. Gabriela Harris to wyjątkowa dziewczyna. Trafia do więzienia gdzie poznaje Zayna Malika. Zaciekawiony Gabrielą chłopak chce jej pomóc. Jak to się skończy?
  Zapraszam do czytania. ;)

  „Jak mnie złapali? Złapali mnie przy zbrodni idealnej.”

  http://pleaseletmekill.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 90. zapraszam na konkurs na najlepsze #fanfiction
  http://want-cant-must.blogspot.com/2015/07/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 91. Elissa. Dziewczyna sławnego Zayn'a Malika dowiaduje się, że jest w ciąży. Zayn wpierw zdruzgotany, powoli godzi się z tą informacją. Zakochani biorą ślub, a na świat przychodzi Noelle Ami Malik. Liss ma nadzieję, że wszystko się już ułoży. Niestety myli się. Zayn staje się coraz bardziej agresywny, nie liczy się z jej zdaniem, oddalają się od siebie. Natomiast przyjaciółka Elissy wciąga ją w poważne tarapaty. Młoda żona boi się o życie własne i swojej czteroletniej córeczki...
  http://black-zayn-love.blogspot.com/

  oraz jeśli masz ochotę poczytać imagify z One Direction zapraszam ;)
  http://imagify-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  kochanie, zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥

  OdpowiedzUsuń
 93. Zapraszam na nowo utworzony Blog Spis,
  który aż tylko czeka, aby przyjąć Cię razem z Twoim blogiem w swoich skromnych progach.
  Blogeria

  OdpowiedzUsuń
 94. Hej kochana! U mnie na blogu pojawił się już 11 rozdział. Serdecznie zapraszam!

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 95. ŚMIERĆ JEST JEDYNIE POCZĄTKIEM.

  (...)
  A oni me zbrodnie nazwali przepięknie: "lamentem mordercy", po zastygłych na twarzach ofiar - kroplach, przypominających z wyglądu strużki gorzkich łez, ciągnących się od kącika oczów po skronie...

  http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Cześć kochana!
  Zapraszam do siebie, jeśli masz ochotę.
  http://kiedy-gram-znika-caly-swiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 97. Była spokojną 16-letnią dziewczyną, która lubiła pomagać innym. Ale pewnego dnia na swojej drodze spotkała jego. Chciała mu pomóc, a z czasem zaprzyjaźnili się. Ale nie wszystko jest takie łatwe jak się wydaje...
  http://wait-for-you-1dff.blogspot.com/
  Dziewczyna bardzo skrzywdzona przez los. Bita, poniżana, zmuszana do seksu. Po roku bycia w takiej sytuacji, spotyka na swojej drodze JEGO. Ale on nie jest taki święty na jakiego wygląda. Ma wiele tajemnic i niekoniecznie tych dobrych
  http://dark-sky-1dff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. kochani, zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com

  To był długi dzień bez ciebie, przyjacielu
  I opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy.
  Przeszliśmy długą drogę od miejsca, gdzie zaczęliśmy.
  Och, opowiem ci wszystko, kiedy znowu się zobaczymy
  Jest Niebo i jest Piekło.
  Jest Anioł i jest Diabeł. Komu ulegniesz?
  Louis nie miał wiele czasu. Nie planował miłości. Musiał wrócić do nieba, lecz na jego drodze pojawiły się komplikacje, z którymi nawet on nie mógł poradzić sobie tak łatwo.

  OdpowiedzUsuń
 99. Zapraszam serdecznie na nowe opowiadanie o Demi Lovato i Niall'u Horanie.
  Demi to zwykła dziewczyna, która w skutek tragicznych wydarzeń z przeszłości przenosi się wraz z przyjaciółkami do rodzinnego miasta Niall'a. Czy spotkanie z gwiazdą odmieni jej życie?

  http://niallanddemi.blogspot.com/

  XOXO, McAmy

  OdpowiedzUsuń
 100. Zapraszam serdecznie na nowy blog, na którym publikuję fanfiction o Haymitchu Abernathym i Maysilee Donner ;)

  www.haysilee-na-zawsze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 101. ,, Każdy z nas czegoś żałuje, kiedy w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas chociaż raz powiedział "nie" wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak".
  Każdemu z nas zdarzyło się wybrać niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i nie właściwe emocje. To nic złego popełnić błędy, przecież jesteśmy tylko ludźmi."
  Niby zwykły cytat, a jak dobrze opisuje moje życie.

  http://look-after-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 102. Zapraszam do siebie
  http://wait-for-you-1dff.blogspot.com/
  http://loveme-likeyou-do-1dff.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że zajrzysz

  OdpowiedzUsuń
 103. On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka

  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość

  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa

  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha

  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska

  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją

  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką

  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą


  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?

  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?

  youaremypoison-jbff.blogspot.com

  Victoria -nastolatka, której rodzice zaplanowali już życie.
  Luke - początkujący piosenkarz, poszukujący swojego miejsca na ziemi po rewolucji, którą zafundował mu ojciec.
  Jest porywczy, ale ... NIE ! To nie będzie kolejna historia o szarej myszce, która zakochuje się w niegrzecznym chłopcu, a za to on postanawia się dla niej zmienić.
  To opowiadanie pokaże, jak przewrotne może być życie, kiedy osoby które kochasz najbardziej na świecie postanawiają się rozstać, jak ważna jest przyjaźń, jak niewiele trzeba, żeby jedna osoba wywróciła nasz świat do góry nogami, ale również i konsekwencje niektórych czynów, które okażą się bolesne dla obu stron, bo czasami MIŁOŚĆ NIE WYBIERA.

  http://zaklad-lukehemmings-fanfiction.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ! :D

  OdpowiedzUsuń
 104. SPAM
  Nie była dziewczyną, do której chłopak uśmiechnie się bez najmniejszego powodu. Była wojowniczką, która przebijała ludzkie serca z idealną precyzją.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot. Alex jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.

  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 105. Witaj! :) Serdecznie chciałabym zaprosić Cię na mojego, nowego bloga. :) http://zaspiewajmyrazem.blogspot.com/ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 106. "Lottie ma z pozoru spokojne i poukładane życie, obydwojga rodziców, grono wiernych przyjaciół, a do tego ogromny talent i wszelkie predyspozycje do uprawiania koszykówki.
  Jednak mówi się, aby nie oceniać książki po okładce, bo bywa tak, że czasami problemy pojawiają się znikąd.
  Złe zinterpretowanie danej sytuacji, odmienne poglądy, kłótnie i wiele innych czynników może sprowadzić człowieka na niewłaściwą drogę.
  A Lottie to przeciętna nastolatka, która boryka się z prawdziwymi problemami życia codziennego.
  Pytanie tylko jak sobie z nimi poradzi...
  To historia Lottie.
  To karuzela Lottie."

  Zapraszam serdecznie:
  http://carousel-lottie.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 107. Witaj w świecie pełnym bólu, cierpienia i łez.
  Zapraszam Cię, abyś towarzyszył Michaelowi w walce o przetrwanie.
  Tu, gdzie słońce nigdy nie wstaje... w roku 2150.
  http://ostatniasluzba.blogspot.com/2016/03/rozdzia-iv-karty-na-sto.html

  OdpowiedzUsuń
 108. http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/

  W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic.
  Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników.
  Po ukończeniu trudnego szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowaniu ich.
  Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.


  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń